Hakkımızda

TEMİZLİĞİN MİMARI BİZİZ

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz

– Faaliyetlerimiz sırasında kazançlarımıza katkı sağlayan, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle beraber, büyüme ve zenginleşme fırsatına sahip olmayı hedefliyoruz.

– Hacim Kimya çalışanlarıyla birlikte, ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra çalışma yöntem ve değerleri ile de sürekli fayda sağlayarak kalite ve güvenin sembolü olacak bir kurum olmayı amaçlıyor, sürdürülebilir gelişimi ile dünya pazarına hitap eden bir firma olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

– Hedef pazardaki tüketicilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, müşteri tatminini sağlamak amacıyla ürünlerimizi tasarlamak, geliştirmek ve üretimini yapmak.

– Gurur duyduğumuz ve müşterilerimiz tarafından bilinen ve güvenilen bir marka olmak yolunda çalışmak.

– Meraklı ve araştırmacı özelliğimiz ile bilgi birikimi ve teknolojiyi kullanarak yaratıcı, yenilikçi ve en kaliteli ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamak.

× Whatsapp Destek